Zdvíhacie a elektrické zariadenia

Spoločnosť LDanTech sa venuje kompletnej výrobe žeriavov a žeriavových dráh, so zabezpečením samotnej montáže priamo u zákazníka. Komplexnosť služieb dopĺňa aj podrobná technická dokumentácia, nechýbajú odborné prehliadky, či skúšky zdvíhacích zariadení.

Náš výrobný program zdvíhacej techniky zahŕňa kladkostroje, zdviháky, navijaky, lanové ťahače a žeriavové systémy. Ďalej sem patrí aj manipulačná technika ako zvierky na oceľové plechy/profily, traverzne, permanentné magnety, žeriavové vidly, žeriavové váhy a pružinové balanséry.

V našej ponuke nechýba ani viazacia zdvíhacia technika, do ktorej patria textilné viazacie prostriedky (zdvíhacie popruhy, zdvíhacie kruhové slučky, viazacie reťaze, laná a príslušenstvo). Rozsiahly sortiment znásobuje upínacia, manipulačná, hydraulická zdvíhacia technika, či prostriedky ochrany pri práci vo výškach.

Spoločnosť LDanTech pristupuje ku každej zákazke profesionálne a rovnako profesionálna je aj dodávaná technika, ktorá patrí medzi celosvetovú elitu. Rôzne príslušenstvo a komponenty máme k dispozícii ihneď v našom sklade.